Yaşam

Çok fazla alkol alınca olay çıktı! Ünlü şarkıcı Berkay’ın ehliyetine el konuldu

Berkay Şahin, önceki akşam eşi Hasret Ada Şahin ile Etiler’de eğlenmeye gitti. Bulundukları yerde alkollü olan Berkay Şahin, daha sonra alkollü vaziyette direksiyona geçti.

OLAY OLDU

Ünlü şarkıcı, Maslak’ta polis tuzağına kalınca olay çıktı. Yolda giderken polisi gören ünlü müzisyen çeviriye girmek istemedi. Alkollü olan Berkay’ın da polis ekipleriyle tartıştığı ve görüntülerin güvende olduğu öğrenildi.

TRAFİKTEN ÇIKARILDI

Berkay Şahin, alkollü araç kullanmaktan iki yıl süreyle trafikten men edildi. Polis ekipleri işlemlerini yaptıktan sonra Berkay’ın otomobilini çekiciyle otoparka çekti. Müzisyen ve eşi Hasret Ada Şahin’in de aracı olay yerinde bırakıp uzaklaşmaları da konuşmanın ortasında.

İLK OLAY DEĞİL!

Berkay Şahin 2018’de eğlence dozunu kaçırdı ve aracıyla trafiğe karıştı. Bu esnada bir eğlence mahallinden ayrılırken görülmüş ve alkollü bir şekilde direksiyona geçmiştir. Ayakta durmakta güçlük çeken Berkay Şahin, trafikte önce ters istikamette gitti, ardından kırmızı ışıkta geçti. O dönemde büyük tepki toplayan Berkay Şahin, “Mesafe kısa olduğu için yaptım, çok özür dilerim” dedi. dedi.

Kaynak: Dergi / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu